GARAŻ 13 - AUTO DETAILING BYDGOSZCZ- DETAILING SAMOCHODOWY BYDGOSZCZ


KONTAKT

adres Al. Kard. Stefana Wyszyńskiego 44
- Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
Katalog usług:
ZABEZPIECZENIE LAKIERU BYDGOSZCZ ZABEZPIECZENIE LAKIERU BYDGOSZCZ ZABEZPIECZENIE LAKIERU SAMOCHODOWEGO BYDGOSZCZ Oferujemy zabezpieczenie lakierów w Państwa autach najnowszymi technologicznie i najlepszymi na świecie, powłokami ochronnymi. Zarówno kwarcowymi jak i ceramicznymi. Powłoki ochronne, czy to kwa ... (czytaj więcej)
AUTO DETALING BYDGOSZCZ AUTO DETALING BYDGOSZCZ Profesjonalne studio auto detailingu - Garaż 13 w Bydgoszczy wykonuje skrupulatny proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji auta osobowego i jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Car detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłuża jego ... (czytaj więcej)
POLEROWANIE SAMOCHODU BYDGOSZCZ POLEROWANIE SAMOCHODU BYDGOSZCZ   POLEROWANIE AUTA BYDGOSZCZ Polerowanie samochodu to świetny sposób na odświeżenie zmatowiałego lub porysowanego lakieru. Polerowanie lakieru samochodowego to czynność wyjątkowo żmudna, a jego sku ... (czytaj więcej)
USUWANIE WGNIECEŃ BEZ LAKIEROWANIA BYDGOSZCZ USUWANIE WGNIECEŃ BEZ LAKIEROWANIA BYDGOSZCZ USUWANIE WGNIECEŃ KAROSERII BEZ LAKIEROWANIA BYDGOSZCZ Studio Garaż 13 w Bydgoszczy oferuje profesjonalne, skuteczne i kompleksowe usuwanie wgnieceń z karoserii samochodu bez konieczności ponownego lakierowania nadwozia, powstałych podczas niewielkich kolizji drogowych, szkód ... (czytaj więcej)
USUWANIE RYS Z LAKIERU SAMOCHODOWEGO BYDGOSZCZ USUWANIE RYS Z LAKIERU SAMOCHODOWEGO BYDGOSZCZ USUWANIE RYS Z LAKIERU SAMOCHODOWEGO BYDGOSZCZ W studiu Garaż 13 w Bydgoszczy zajmujemy się usuwaniem rys na lakierze.Usługa polega na usunięciu widocznych rys z lakieru poprzez polerowanie mechaniczne i bez potrzeby lakierowania całego elementu karoserii samochodowej ... (czytaj więcej)
MYCIE PAROWE SAMOCHODU BYDGOSZCZ MYCIE PAROWE SAMOCHODU BYDGOSZCZ Mycie parowe samochodu jest to najbardziej bezpieczna metoda mycia, która polega na tym, że  para jest wystrzeliwana pod ciśnieniem z pistoletu bezpośrednio na lakier auta usuwając brud, błoto i inne zanieczyszczenia - gorąca para przekazuje dodatni ładunek statyczny powierzchni czyszczonej i bród ... (czytaj więcej)
CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ BYDGOSZCZ CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ BYDGOSZCZ   PRANIE - CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ BYDGOSZCZ W naszym studio Garaż 13 w Bydgoszczy świadczymy usługi związane z kompleksowym czyszczeniem wnętrz pojazdów. Wszystkie usługi świadczymy z niezbędną d ... (czytaj więcej)
POLEROWANIE REFLEKTORÓW BYDGOSZCZ POLEROWANIE REFLEKTORÓW BYDGOSZCZ POLEROWANIE REFLEKTORÓW SAMOCHODOWYCH BYDGOSZCZ Usługa polerowania lamp samochodowych przywróci przejrzystość i pierwotną świetność reflektorom w Państwa aucie. Znacząco wpłynie to na poprawę bezpieczeństwa poruszania się p ... (czytaj więcej)
AUTO DETAILING SZKOLENIE BYDGOSZCZ AUTO DETAILING SZKOLENIE BYDGOSZCZ KURS AUTO DETAILINGU - SZKOLENIA AUTO DETAILING BYDGOSZCZOferujemy kompleksowe szkolenia praktyczne i teoretyczne z Auto Detailingu. W ramach szkolenia uczestnicy zdobywają wiedzę na temat Auto Detailingu tj. procedur postępowania, produktów i ich zastosowania oraz odbywają ćwiczenia praktyc ... (czytaj więcej)
WOSKOWANIE SAMOCHODU BYDGOSZCZ WOSKOWANIE SAMOCHODU BYDGOSZCZ WOSKOWANIE LAKIERU SAMOCHODU BYDGOSZCZ Dbanie o czystość auta nie ogranicza się wyłącznie do regularnego mycia pojazdu .Trzeba pamiętać także o woskowaniu samochodu, a gdy lakier jest poważnie zniszczony, warto go też delikatnie wypolerować. ... (czytaj więcej)
OZONOWANIE SAMOCHODU BYDGOSZCZ OZONOWANIE SAMOCHODU BYDGOSZCZ OZONOWANIE WNĘTRZA SAMOCHODU BYDGOSZCZ - SPOSÓB NA USUWANIE NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW Z SAMOCHODU Niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o samochód, zawsze  podczas jego użytkowania wytwarzamy zapachy, które pozostają w jego wn ... (czytaj więcej)
USUWANIE NAKLEJEK Z SAMOCHODU BYDGOSZCZ USUWANIE NAKLEJEK Z SAMOCHODU BYDGOSZCZ USUWANIE NAKLEJEK Z SAMOCHODU - NIEZALEŻNIE OD JEJ RODZAJU. SZYBKO I FACHOWO.Jeżeli planujesz aplikację nowej reklamy, a na pojeździe wciąż znajduje się stara grafika, możesz nam zlecić jej rozklejenie, b ... (czytaj więcej)